Televizorius 43" JVC LT-43VDQ9435
  • Varlė kodas 51649271
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 51649271
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Atgal Pirmyn
Televizorius 43" JVC LT-43VDQ9435 kaina
ar
  • + 12 mėn. 48
  • + 24 mėn. 75 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 96
  • + 48 mėn. 117
add to cart Į krepšelį 529.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 529.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
IMAGE
100 Hz QLED display
UHD / 4K (3840 x 2160 pxl) resolution
108 cm (43") diagonal
HDR - compatible with Dolby Vision HDR, HDR10+ and HLG formats
MEMC - Motion Estimation / Movement Compensation
Direct LED backlight
SIGNAL RECEPTION / TUNERS
DVB-T2(HEVC H.265)/T (terrestrial, terrestrial) tuner
DVB-S2/S (satellite) tuner, Skylink Fast Scan
DVB-C (cable) tuner
SMART FEATURES
Internet applications
Internet browser
HbbTV
Miracast
DLNA
Built-in WiFi
GAME TV
144 Hz gaming mode
Game menu
ALLM support
VRR support
ADDITIONAL FEATURES
Media player (USB)
AI sports mode
Bluetooth
EPG - TV programme guide
Teletext
Child lock
Hotel mode
MEDIA PLAYER (USB)
Supported formats
Video: AVI, MPEG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV
Images: JPEG, BMP, PNG, GIF
Music: FLAC, MP3, WMA, WAV
SOUND
Dolby Atmos
DTS:X
Surround sound
Equalizer
Speaker Box
Output Power 2 x 10 W RMS
CONNECTORS
3 x HDMI input (v 2.1)
2 x USB input (v 2.0)
Headphone output
Digital optical audio output
LAN - Ethernet
CI+ slot
GENERAL
Mains power 220-240V/50Hz
Hole spacing for wall mounting VESA 100 x 100 mm
Specifications:
LED display technology
Width 15.4 cm
Width 95.7 cm
Height 71.7 cm
Screen diagonal 108 cm (43")
Height 60.4 cm
Depth 22.1 cm
Depth 108.5 cm
4K Ultra HD display resolution
Weight 10.25 kg
QLED (Quantum Dot) display technology
Weight 13.25 kg
Panel frequency 100/120 Hz
HDR (High Dynamic Range) HDR, HDR Dolby Vision, HDR10, HLG
Backlight Type Direct LED
Local Brightness Control (Micro Dimming) No
Picture in Picture (PIP) No
Multiview No
Ambilight No
Smart TV Yes
HbbTV (red button) yes
Panel type not specified
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner No
Operating system VIDAA U
Wi-Fi integrated
Internet browser Yes
DLNA Yes
TimeShift No
PVR (recording to USB / HDD) no
Multimedia playback from USB / HDD Yes
Fast scan - automatic tuning Skylink Yes
Integrated DVD player No
Voice control yes
Smart remote control no
Smart function Yes
Wireless Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Easy Mirroring, Image Mirroring
Game mode Yes
Game TV for Xbox One, for PlayStation 4, for PlayStation 5, for Xbox Series
Game menu (Game bar) Yes
HDMI signal reception 144 Hz
ALLM Yes
VRR Yes
Nvidia No
AMD No
Sound Dolby Digital Plus, stereo, Dolby Atmos, DTS:X
Music power 20 W
Premium sound system No
Independent headphone and TV speaker volume Yes (3.5mm jack and Bluetooth)
Component No
Number of HDMI 3
HDMI 2.1 3
HDMI ARC Yes
Number of USB 2
USB 2.0 2
CI slot Yes
LAN (Ethernet) Yes
Scart No
PC input (VGA) No
Headphone output Yes (3.5mm jack and Bluetooth)
Optical output Yes
Standby power consumption 0 W
Energy saving appliance Yes
12/24 V power supply No
Amazon Alexa No
Apple HomeKit No
Google Home No
Custom system No
Model year 2025
TV (bezel) colour black
TV back colour black
TV stand colour black
Artificial Intelligence Yes
Hotel mode Yes
Parental mode Yes
Teletext Yes
JVC Extended Warranty 42 months
Official distribution in the Czech Republic
Country of Origin Other
Stand side legs
Mounting dimension (VESA) 100 × 100 mm
Weight without base 6 kg
Height without base 55 cm
Width without base 95 cm
Depth without base 6 cm
INFORMACIJA APIE NAUJĄ ENERGIJOS SĄNAUDŲ ŽENKLINIMĄ ĮSIGALIOJUSĮ NUO 2021. KOVO MĖN.: SKAITYTI ČIA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-03-25
Pliusai: Puiki vaizdo kokybė Integruota išmaniųjų funkcijų sistema Modernus ir stilingas dizainas
Minusai: Garso kokybė galėtų būti geresnė
Specifikacija
  • Gamintojas JVC
  • Modelis
    JVCLT43VDQ9435
  • Mpn JVCLT43VDQ9435
  • Vertė F
  • Svoris 13,25000
  • Modelio pavadinimas
    JVCLT43VDQ9435
Šią prekę rasite filtruose
  • Ekrano įstrižainė (coliais) 43
  • Gamintojas JVC
Atsiliepimai (0)
Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar šis televizorius tinka žaidimams?
Taip, šis JVC modelis puikiai tinka žaidimams. Jis turi specialų 144 Hz žaidimų režimą, kuris sumažina įvesties delsą ir užtikra sklandų vaizdą. Palaikomos ALLM ir VRR technologijos, automatiškai reguliuojančios vaizdo parametrus. Šios savybės ypač svarbios naudojant šiuolaikines žaidimų konsoles.
2. Kokią garso sistemą turi šis 43 colių TV?
3. Kokius HDR formatus palaiko šis QLED ekranas?
4. Ar galima prijungti prie interneto be laidų?
5. Kokius jungtys turi šis Smart TV?
Patarimai
Blog nuotrauka
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta
  • Įvertinimas 5.0 (52)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina