Sharp | 50HL4265E | 50 | Išmanusis televizorius | „Google TV“ | UHD | Juoda
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 11 has video
rating 4.5
Atgal Pirmyn
ar
  • + 12 mėn. 31
  • + 24 mėn. 46 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 59
  • + 48 mėn. 74
add to cart Į krepšelį 305.99
Sharp | 50HL4265E | 50 | Išmanusis televizorius | „Google TV“ | UHD | Juoda kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 305.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
Gamintojas Aštrus
Bendras gylis (mm) 140,00 mm
Bendras aukštis (mm) 760,00 mm
Bendras svoris 13,80 kg
Bendras plotis (mm) 1240,00 mm
Grynasis svoris 9,70 kg
Pakavimo kiekis 1,00 dalių
Popierius / kartonas 3280,00 g
Plastikas (be PET) 820,00 g
Taros svoris (kg) 4,10 kg
TI svoris (kg) 0,02 kg
Tūris (m3) 0,13 m³
Baterijos klasifikacija CL126:NE:2016-12-09
Baterijos sudėtis CL127:KT:2016-12-09
Baterijos tipas Baterija
Įmontuota baterija Taip
EEĮA mokestis Taip
Prodiuseris Aštrus
EEĮA mokestis CL109:2:2017-04-01
Garantija 24 mėn.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-09-27
Pliusai: Puiki vaizdo kokybė Integruota "Google TV" platforma Elegantiškas dizainas
Minusai: Garso kokybė galėtų būti geresnė
Specifikacija
  • Gamintojas Sharp
  • Modelis
    Sharp
  • Spalva Juoda
  • Matmenys 3840x2160
  • Medžiaga Ten
  • Modelio pavadinimas
    50HL4265E
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokios yra Sharp 50HL4265E televizoriaus matmenys?
Šio televizoriaus bendri matmenys yra 1240 mm pločio, 760 mm aukščio ir 140 mm gylio. Įrenginio įstrižainė yra 50 colių, o jo grynasis svoris siekia 9,7 kg. Tokie kompaktiški matmenys leidžia patogiai įrengti televizorių daugumoje namų salės baldų.
2. Ar šis televizorius turi integruotą „Smart TV“ funkciją?
3. Kiek sveria šis 50 colių televizorius?
4. Kokios yra šio modelio ekrano techninės charakteristikos?
5. Kokio ilgio garantija suteikiama įrenginiui?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 13 - 22:05:57
Patarimai
Blog nuotrauka
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta
  • Įvertinimas 5.0 (52)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina
Namų kino sistema Sharp HT-SB147 2.0, Juodos spalvos
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Namų kino sistema Sharp HT-SB147 2.0, Juodos spalvos kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
50" UHD Išmanusis televizorius televizorius KIVI 50U730QB, juodos spalvos
  • Ekrano įstrižainė (coliais)50
  • GamintojasKivi
  • TipasLED
  • Ekrano raiška4K
  • SMART TVTaip
  • Operacinė sistemaAndroid
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
50" UHD Išmanusis televizorius televizorius KIVI 50U730QB, juodos spalvos kaina
TCL 50P69K TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas
  • GamintojasTCL
  • Ekrano raiška4K
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
TCL 50P69K TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas kaina