2E-43A07KF FHD Google televizorius
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Atgal Pirmyn
ar
  • + 12 mėn. 20
  • + 24 mėn. 28 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 37
  • + 48 mėn. 46
add to cart Į krepšelį 174.90
2E-43A07KF FHD Google televizorius kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 174.90
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
Matmenys (P x A x G): 955 x 558 x 79 mm (be stovo) Ekrano tipas, pašvietimas: LCD, LED. Ekrano formatas ir įstrižainė: 16:9. 43" (109 cm). Raiška, maksimali skiriamoji geba: FHD (1920 x 1080) Vaizdo apdorojimo technologija: Įmontuoti TV imtuvai: DVB-T2/C Vaizdo gerinimo sistemos: Ekrano ryškumas: n.d. Reakcijos laikas: n.d. Papild. funkcijos: TV programų įrašymas, Google TV Garso galingumas: 2 x 10 W. Atkūrimas per USB jungtį: foto/video/muzika. Jungtys: 3 x HDMI, 2 x USB, Ci+, LAN Ausinių pajungimas Energijos sąnaudos: W. Papild. informacija: HEVC (H.265), Wi-Fi, BLUETOOTH HBBTV, VESA 200 x 100,