Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 13 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 195 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 108 mm |
| Plastikas (be pet) | 5 g |
| Integruota baterija | Ne |
| savybės | |
| Apsaugos funkcijos | Anti-bacterial, anti-fingerprint |
| Suderinamumas | Galaxy a21 |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Tipas | Case friendly |
| Medžiaga | Stiklas |
| Modelio pavadinimas | 7218 |