Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 106.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 195.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 13.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Ultra-wide fit; easy installation; privacy filter; fingerprint resistant |
| savybės | |
| Apsaugos funkcijos | Scratch resistant; shock resistant; diamond strength; antibacterial |
| Suderinamumas | Iphone 14 pro max |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Clear |
| Tipas | Anti-reflective |
| Medžiaga | Stiklas |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Modelio pavadinimas |
2790 |