SuperFire vaikiška naktinė lemputė W-006 „Champion Light“
Su SuperFire kiekvienas vaikas gali pasijusti žvaigžde. „Champion Light“ naktinė lempa pasižymi originaliu puodelio formos dizainu, o dėl praktiško dizaino joje patogu laikyti mokyklines priemones. Pridedamas nuotolinio valdymo pultas leidžia valdyti apšvietimą neatsikeliant iš lovos. Taip pat galima nustatyti laikmatį, kad prietaisas išsijungtų automatiškai.

Akims draugiška šviesa
Įneškite spalvų į savo vaiko kambarį. „SuperFire Champion Light“ naktinė lempa skleidžia tiek baltą, tiek spalvotą šviesą. Šviesa yra švelni ir neakinanti, todėl jūsų vaikui tinka bet koks apšvietimo lygis. Naudodami nuotolinio valdymo pultą galite patogiai pasirinkti šviesos spalvą ir intensyvumą, taip pat galite nustatyti laikmatį, kad nuspręstumėte, kada šviesa turėtų įsijungti ir kada išsijungti.

Lempa ir organizatorius viename
Ar jūsų vaikui sunku susitvarkyti daiktus? Su „SuperFire“ šviestuvu jis gali patogiai laikyti mokyklines priemones, įskaitant rašiklius, pieštukus, kreideles, trintukus ir geometrinių figūrėlių rinkinį. „Champion Light“ palengvins mokymąsi ir namų darbų atlikimą, užtikrindamas optimalų apšvietimą ir galimybę sutvarkyti daiktus ant stalo. Tai puikus pagalbininkas maitinant kūdikį, keičiant sauskelnes ar prižiūrint kūdikį vidury nakties.

Patogus valdymas nuotolinio valdymo pultu
Pridedamas nuotolinio valdymo pultas, leidžiantis valdyti apšvietimą iš kėdės, sofos ar lovos. Įrenginys leidžia įjungti / išjungti šviesą, reguliuoti šviesos ryškumo lygį ir nustatyti laikmatį.

Įkrovimas be rūpesčių
„SuperFire Champion Light“ turi galingą 1200 mAh įkraunamą bateriją, užtikrinančią ilgą veikimo laiką ir belaidžio ryšio patogumą. Universalus USB prievadas (universali nuoseklioji magistralė – sąsajos standartas elektroniniams prietaisams įkrauti ir maitinti, taip pat duomenims perduoti) leidžia įkrauti įrenginį naudojant išorinę bateriją, adapterį arba kompiuterį. Taip pat pridedamas tinkamas maitinimo laidas.

Įskaičiuota:
- SuperFire W-006 „Champion Light“ naktinė lemputė
- USB maitinimo laidas
- Nuotolinio valdymo pultas
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | SuperFire |
|---|
| Modelis | W-006 |
|---|
| Baterijos talpa | 1200 mAh |
|---|
| Nominali galia | 3W |
|---|
| LED indikatoriaus galia | 0,45 W (9 x 0,05 W / LED modulis) |
|---|
| Nominali įtampa | 5 V |
|---|
| Nominali srovė | 1A |
|---|
| Medžiaga | P. S. |
|---|
| Matmenys | 128 mm x 96 mm x 136 mm |
|---|