„SuperFire RAB-02 Little Rabbit“ vaikiška naktinė lemputė, 2 režimai, 4000 K spalvų.
Sukurkite tobulą miego aplinką savo mažyliui. Žavinga vaikiška „SuperFire“ naktinė lemputė siūlo 2 veikimo režimus, todėl jūsų mažyliui nebus sunku ją naudoti. Dėl galingos įkraunamos baterijos prietaisas gali subtiliai apšviesti kambarį iki 56 valandų vienu įkrovimu. Gaminio matmenys yra tik 96 x 113 x 147 mm, o svoris neviršija 162 g – todėl vaikas gali jį laisvai nešiotis. Gamybai buvo naudojamas odai draugiškas silikonas, kuris nesukelia alerginių reakcijų.

Patikimi šviesos šaltiniai naktį
Ar jūsų kūdikis nemėgsta miegoti tamsoje? Pasirūpinkite juo maloniu šviesos šaltiniu! „SuperFire“ lempa suteiks jūsų mažyliui saugumo jausmą – rinkitės iš 2 režimų. Priklausomai nuo esamų poreikių, prietaisas siūlo intensyvų arba subtilų apšvietimą, garantuodamas puikias sąlygas tiek vakariniam skaitymui, tiek miegui. „Little Rabbit“ naudoja 4000 K spalvos temperatūrą, todėl padės sukurti jaukią atmosferą. Be to, švelni lempos skleidžiama šviesa maloni jūsų mažylio regėjimui.

Visada pasiruošę dirbti
Naktinė lemputė „Little Rabbit“ aprūpinta galinga 1200 mAh įkraunama baterija, kuri, priklausomai nuo pasirinkto veikimo režimo, veikia nuo 16 iki 56 valandų. Įrenginys įkraunamas per iki 4 valandų. Tai leidžia lengvai pasirūpinti ramiu kūdikio miegu, apgaubtu malonia šviesa. Indikatoriaus lemputė praneša apie įrenginio būseną.

Puikus pasirinkimas vaikams
Svajojate apie mieguistas naktis? Padovanokite savo vaikui lemputę „Little Rabbit“! Prietaisas yra itin lengvas – sveria tik 162 g. Jo matmenys yra 96 x 113 x 147 mm, todėl jūsų mažylis gali jį laisvai nešiotis, kad apšviestų kelią naktinio apsilankymo virtuvėje ar tualete metu jūsų nepažadinant. Be to, draugiškas dizainas tikrai pradžiugins bet kurį mažylį, o naudojama silikoninė medžiaga yra švelni švelniai odai.

Intuityvus valdymas
Praktiškas jungiklis leidžia lengvai valdyti įrenginį – jo pagalba, be kita ko, galite įjungti arba išjungti maitinimą, taip pat paleisti laikmatį, kuris užtikrina, kad šviesa automatiškai išsijungtų po 20 minučių – tokiu būdu aprūpinsite savo vaiką apšvietimu užmiegant ir tuo pačiu taupysite akumuliatoriaus energiją. Ryškumo lygis reguliuojamas bakstelėjus arba paspaudus zuikutį.

Įtraukta
- „SuperFire RAB-02“ naktinė lemputė „Little Rabbit“
- USB-C maitinimo laidas
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | SuperFire |
|---|
| Modelis | RAB-02 |
|---|
| Nominali galia | 0,5 W |
|---|
| Įkrovimo įvestis | 5 V nuolatinė srovė, 0,5 A |
|---|
| Baterijos talpa | 1200 mAh |
|---|
| Naudojimo laikas | Maždaug 16 valandų (stiprus režimas) / maždaug 56 valandos (silpnas režimas) |
|---|
| Įkrovimo laikas | <4 valandos |
|---|
| Medžiaga | Silikonas + ABS + PC |
|---|
| Matmenys | 96 x 113 x 147 mm |
|---|
| Svoris | maždaug 162 g |
|---|
| Režimai | 2 režimai (stiprus, silpnas) |
|---|
| Spalva | 4000 K |
|---|