Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | įrenginių įjungimas/ išjungimas |
| Kanalų skaičius : | 2 |
| Maitinimas : |
|
| Maksimali suminė apkrova : | 2 x 150 W |
| Suminė maksimali srovė : | 2 x 5 A |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : | 2.4 GHz - ZigBee |
| Radijo ryšio nuotolis : | < 100 m (atvira erdvė) |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Gateway required Zigbee :
|
| Pagrindinės savybės : |
Tuya Smart : |
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Spalva : | Mėlynas |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.036 kg |
| Matmenys : | 44 x 39 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |