Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | įrenginių įjungimas/ išjungimas |
| Kanalų skaičius : | 4 |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC , 50 / 60 Hz |
| Maksimali suminė apkrova : | 4 x 150W W |
| Suminė maksimali srovė : | 4 x 2.5 A |
| Įvesčių skaičius : | 4 |
| Išvesčių skaičius : | 4 |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : |
|
| Radijo ryšio nuotolis : | < 100 m (atvira erdvė) |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
Tuya Smart : |
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.03 kg |
| Matmenys : | 43 x 39 x 22 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |