Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Palaikymas : | Tuya Smart |
| Ryšys : | ZigBee 3.0 |
| Srovės suvartojimas : | 10 µA (Standby režimas) |
| Baterija : | CR2032 3V (pridedama) |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 90 % (be kondensacijos) |
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 45 x 118 x 14 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |