Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | įrenginių įjungimas/ išjungimas |
| Kanalų skaičius : | 2 NO/NC |
| Maitinimas : |
|
| Maksimali suminė apkrova : | 2200 W - na Kanalas |
| Suminė maksimali srovė : | 10 A - na Kanalas |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : |
|
| Radijo ryšio nuotolis : | |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
Tuya Smart : |
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : |
|
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 70 °C |
| Svoris : | 0.062 kg |
| Matmenys : | 128 x 38 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |