Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Palaikymas : | eWeLink |
| Dažnių juosta : | 2.4 GHz |
| Maitinimas : | 2 x 1.5V baterija, AAA/LR03 tipo (nepridedamas) |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 90 % (be kondensacijos) |
| Spalva : | Pilkas |
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 86 x 90 x 13 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |