Išmanieji namai

Varle.lt išmanūs namai Išmanieji namai Šiuolaikiška išmanių namų įranga yra išmanių, tarpusavyje susietų ir prijungtų prie vieno bendro tinklo, įrenginių sistema. Daiktų interneto ir mobiliųjų programėlių dėka ryšys tarp įvairių sąveikaujančių išmanių namų įrenginių yra įmanomas iš išmanaus telefono ar kompiuterio perspektyvos bet kurioje pasaulio vietoje, kur yra internetas. Namų gyventojams tai reiškia paprastą nuotolinio stebėjimo to, kas vyksta namuose galimybę, kuri suteikia saugumo jausmą ir leidžia efektyviai valdyti elektros energijos sąnaudas.

Išmanių namų technologijos specialių programėlių dėka leidžia namų gyventojams kontroliuoti išmaniuosius įrenginius ir tokiu būdu prisideda prie namų saugumo, patogumo ir energijos efektyvumo. Daiktų internetas, išmanių namų įrangos sistemos ir įrenginiai sąveikauja tarpusavyje ir suteikia naudotojui naudingų duomenų, kurie leidžia automatizuoti įvairius veiksmus atsižvelgiant į namų gyventojų poreikius, pavyzdžiui, valdyti apšvietimą, šildymą, buitinę techniką ir pan.

Rinkitės pagal gamintoją
Naudinga žinoti
 
Išmani apsaugos sistema
Signalizacijos įrengiamos tam, kad informuotų mus apie grėsmę, tačiau šiandien yra prieinamos išmanios apsaugos sistemos, kurios pasižymi žymiai platesniu funkcionalumu. Išmanios signalizacijos sistemos, įsilaužimo jutikliai, priešgaisriniai dūmų ir dujų detektoriai, vandens nuotekio jutikliai, judesio jutikliai ir kt. sudaro išmanią apsaugos sistemą, kuri rūpinasi namų saugumu.
 
Išmanus apšvietimas
Išmanios lemputės gali būti valdomos Wi-Fi ir Bluetooth dėka. Išmaniuosius jungiklius galima užprogramuoti įsijungti/išsijungti konkrečiu laiku. Išmanus apšvietimas leidžia efektyviau valdyti elektros energijos sąnaudas. Išsirinkite čia išmanias lemputes, lempas, pakabinamus šviestuvus, stalinius šviestuvus ir kitą išmanaus apšvietimo įrangą.
 
Išmani stebėjimo įranga
Šiuolaikiški išmanios stebėjimo įrangos sprendimai siūlo prieigą prie kamerų paprastos programėlės dėka. Kiekvieną akimirką, 24 val. per parą galite matyti, kas vyksta jūsų namuose. Atotostogų ir išvykų metu tokia psichologinė ramybė dėl namų saugumo yra neįkainojama.
 
Išmani sodininkystė
Išmanios sodininkystės sistemos leidžia mėgautis mažu daržu ar sodu savo namuose. Įprastai išmanios sodininkystės įranga apima įrenginį, kurio uždavinys yra kontroliuoti augalo augimo procesą (išoriniai jutikliai) bei mobilią programėlę, kurios dėka galima gauti informaciją apie įrenginio viduje esančią temperatūrą, drėgmę ir kitus parametrus.
 
Išmanių įrenginių valdikliai
Išmanių įrenginių valdikliai leidžia patogiai ir lengvai valdyti išmanių namų įrangą. Išsrinkite valdiklius savo išmanių namų įrangai ir mėgaukitės didesniu valdymo patogumu.
 
Išmanūs kištukiniai lizdai, rozetės
Išmanūs kištukiniai lizdai pasižymi daugybę naudingų funkcijų. Jų dėka, išėjus iš namų galima patikrinti, ar tikrai nepalikome rozetėje įjungto lygintuvo ir nuotoliniu būdu jį išjungti, sužinoti, kiek energijos sunaudoja konkretūs įrenginiai ir tokiu būdu optimizuoti elektros energijos sąnaudas.
 
Išmanios orų stotelės
Išmani orų stotelė – tai kompaktiškas įrenginys, kuris realiuoju laiku surenka ir analizuoja įvairias atmosferos savybes: oro temperatūrą, santykinę drėgmę, slėgį, vėjo kryptį ir greitį. Išmanių orų stotelių išskirtinumas tas, kad jos ne tik fiksuoja oro temperatūrą lauke ir patalpoje, bet gali sekti oro kokybę, C02 lygį ir pan. Pranešimai apie įvairių oro sąlygų pasikeitimą gali būti gaunami į jūsų mobilųjį įrenginį, kuriame bus įdiegta speciali programėlė, skirta išmanios orų stotelės valdymui.
 
Išmanūs durų ir langų jutikliai
Nepriklausomai nuo to, kur esate, visada laiku gaukite pranešimus į telefoną ar planšetinį kompiuterį apie atidarytus langus ir duris išmanių durų ir langų jutiklių dėka. Išmanūs durų ir langų jutikliai gali būti pritaikyti automatinio šviesos valdymo, prieigos kontrolės bei saugumo sistemų srityse. Nepaprastai lengva šių jutiklių konstrukcija leidžia juos nematomu būdu įmontuoti namuose ir iškart informuoja namų savininką apie įsibrovimo riziką.
 
Išmanūs robotai siurbliai
Pagrindinis automatizuoto išmanaus dulkių siurblio roboto elementas yra jutiklių rinkinys. Tokie detektoriai, kaip infraraudonųjų spindulių, prisilietimo ir radijos bangų jutikliai leidžia išmaniam dulkių siurbliui veikti palei sienas, aplink stalo ir kėdžių kojelės, po baldais ir t.t. Išmanūs dulkių siurbliai robotai pasižymi programine įranga, kuri leidžia jiems orientuotis erdvėje, planuoti valymo maršrutą, išvengti kliūčių ir pan.
 
Išmanūs durų užraktai
Šiandien vis dažniau durų užrakto funkciją pradeda atlikti išmanieji telefonai ir išmanieji laikrodžiai. Su jais suderinami išmanūs durų užraktai veikia specialios programinės įrangos ir nuotolinio stebėjimo technologijos pagrindu, kurių dėka duris galima atidaryti iš didesnio atstumo be fizinio kontakto. Išmanūs durų užraktai leidžia namų savininkams nuotoliniu būdu stebėti namus, gauti pranešimus apie durų atidarymą/uždarymą.