Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | „Philips Hue“ |
| Bendras gylis (mm) | 72,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 140,00 mm |
| Bendras svoris | 0,14 kg |
| Bendras plotis (mm) | 72,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,07 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 59,20 g |
| Plastikas (be PET) | 14,80 g |
| Taros svoris (kg) | 0,07 kg |
| TI svoris (kg) | 0,02 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Baterija |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Prodiuseris | „Philips Hue“ |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Akumuliatoriaus tipas | CR2 |
| Kitos savybės | Belaidis įrengimas; Automatizuoja apšvietimą; Ilgas baterijos veikimo laikas; Tvirtinamas ant durų ir langų |
| Gamintojo prekės serija | Kontaktinis jutiklis, 2 vnt. pakuotėje |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Darbinė temperatūra | Nuo -20 iki 45 °C |
| Paletės kiekis | 2381 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos