Sieninis nuotolinio valdymo pultas HmIP-WRC2-A - 2 mygtukai, antracito spalvos SIENINIS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS HMIP-WRC2-A - 2 MYGTUKAI, ANTRACITO SPALVOS
„Homematic IP“ – tai visiška revoliucija išmaniųjų namų srityje, siūlanti nepriekaištingą vokišką kokybę, išsamius sprendimus ir platų modulinį pritaikymą, įskaitant produktų, skirtų automatizavimui, objektų saugumui ir apsaugai, portfelį.
Programuojamas belaidis sieninis nuotolinio valdymo pultas antracito spalvos (HmIP-WRC2-A) yra „Homematic IP“ išmaniųjų namų sistemos dalis.
Du mygtukai, skirti rankiniu būdu valdyti įrenginį arba nuotoliniu būdu valdyti išmaniųjų namų sistemos funkcijas. Įrenginys gali valdyti apšvietimą, roletus, žaliuzes, garažo vartus ir kt. Galima integruoti į 55 mm baterijų komponentų stovą (HmIP-DS55).
NAUDOJIMAS
Plokščias sieninis nuotolinio valdymo pultas (HmIP-WRC2-A) siūlo lanksčias montavimo galimybes ir platų modulinį naudojimą klasikinio dizaino, galinčio atlikti kelias užduotis vienu metu. Paspaudus vieną iš dviejų mygtukų, valdiklis siūlo platų sprendimų spektrą – nuo paprastų komandų iki sudėtingų išmaniųjų namų valdymo scenarijų. Dėl baterijos veikimo mygtuką galima nepastebimai pastatyti arba įmontuoti norimoje vietoje.
FUNKCIJA
Išmanusis sieninis nuotolinio valdymo pultas (HmIP-WRC2-A) turi du kanalus, kurie gali atskirti ilgus ir trumpus mygtukų paspaudimus. Tai leidžia, pavyzdžiui, įjungti arba išjungti šviesas arba įjungti arba išjungti ekologinio šildymo režimą.
Atskirus mygtukus galima pritaikyti individualiems poreikiams naudojant „Homematic IP“ mobiliąją programėlę. Priklausomai nuo priskirtos programos, kiekvienas mygtukas gali valdyti kelis „Homematic IP“ išmaniųjų namų įrenginius ir funkcijas. Kiekvieną mygtuką galima konfigūruoti nepriklausomai vieną nuo kito ir taip patogiai valdyti jau prijungtus (užprogramuotus) įrenginius.
SISTEMOS VEIKIMAS
Prijungus sieninį nuotolinio valdymo pultą (HmIP-WRC2-A) prie centrinio įrenginio (HmIP-HAP), galima patogiai nustatyti ir valdyti išsamią „Homematic IP“ išmaniųjų namų sistemą naudojant intuityvią programėlę (skirtą „Android“ ir „iOS“ Čekijoje), skirtą išmaniesiems telefonams. Mobilioji programėlė leidžia nedelsiant reaguoti į pranešimus ir žinutes iš išmaniųjų namų sistemos ir prijungia visus „Homematic IP“ įrenginius per nemokamą, neribotą debesį, kuris leidžia nustatyti ir valdyti sistemą iš bet kurios pasaulio vietos, perduoti svarbią informaciją ir atnaujinti įrenginio programinę bei aparatinę įrangą, taip pat perduoti konfigūracijos ir valdymo komandas iš „Homematic IP“ programėlės į atskirus išmaniųjų namų įrenginius.
UNIKALUS SPRENDIMAS
Kurdami profilius ir scenarijus, galite atsižvelgti į visus savo poreikius, susijusius su pastato saugumo reikalavimais, automatizavimu, šildymu ir įvairiais kitais kriterijais, priklausomai nuo jūsų prioritetų.
BALSO VALDYMAS
„Homematic IP“ išmaniųjų namų sistema, kurios dalis yra sieniniai nuotolinio valdymo pulteliai (HmIP-WRCx), palaiko balso valdymą ir bendravimą su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“. Saugiam, stabiliam ir patikimam ryšiui tarp atskirų įrenginių užtikrinti sistema turi savo unikalią radijo technologiją.
LENGVAS SURINKIMAS
Belaidis ryšys ir veikimas baterijomis suteikia galimybę paprastai sumontuoti, nereikia laidų. Tai reiškia, kad sieninį nuotolinio valdymo pultą (HmIP-WRC2) galima montuoti naudojant standartinę įleidžiamąją dėžutę arba laisvai padėti bet kurioje vietoje. Tvirtinimas atliekamas naudojant tvirtinimo medžiagas (kaiščius, varžtus) arba pritvirtinant pridedamomis lipniomis juostomis.
Maitinimą teikia dvi AAA baterijos, kurių veikimo laikas itin ilgas – iki 4 metų.
Valdiklį galima integruoti į 55 mm baterijų komponentinį stovą (HmIP-DS55) arba naudoti be baterijų kartu su 55 mm baterijų komponentiniu maitinimo šaltiniu (HmIP-BPS-2).
Atviras dizainas integravimui į įvairių tipų rėmus iš trečiųjų šalių gamintojų (pvz., „Berker“, „Elso“, „Gira“, „Merten“, „Jung“ ir kt.).
PLATUS NAUDOJIMO DIAPAZONAS
Idealiai tinka įvairiems tikslams namuose, biuruose, įmonėse, sveikatos priežiūros įstaigose ir kt.
FUNKCIJA
- Du programuojami mygtukai (trumpo ir ilgo paspaudimo parinktys)
- Scenarijų kūrimas
- Galimybė pritvirtinti prie „Homematic IP“ stovo (HmIP-DS55), kad prailgintumėte baterijos veikimo laiką
- Galima maitinti ir iš 230 V -> 3 V „Homematic IP“ (HmIP-BPS-2) maitinimo šaltinio
- Suderinamas su 55 mm trečiųjų šalių rėmeliais
- Belaidis ryšys per užšifruotą protokolą
- Balso valdymo palaikymas („Amazon Alexa“, „Google Assistant“)
- „Google Home“ ir „Home Connect Plus“ palaikymas
PAKUOTĖS TURINYS
- 1x prie sienos tvirtinamas nuotolinio valdymo pultas – 2 mygtukai
- 1x pakaitinis rėmas
- 1x tvirtinimo plokštė (sieninis laikiklis)
- 2x šarminės AAA baterijos
- tvirtinimo medžiaga
- Čekų kalbos instrukcijos
TECHNINIAI DUOMENYS
| Patarimas | Homematic IP |
| Autonominis | ne (reikalingas HmIP-HAP centrinis įrenginys) |
| Maitinimo šaltinis | 2 x 1,5 V LR03 / mikro / AAA baterijos |
| Srovės suvartojimas | 50 mA maks. |
| Baterijos veikimo laikas | 4 metai (įprasta) |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Darbinė temperatūra | 5–35 °C |
| Matmenys (plotis x aukštis x gylis) | be rėmo: 55 x 55 x 17 mm |
| su rėmu: 86 x 86 x 19 mm |
| Pakuotės matmenys | 122 x 112 x 48 mm |
| Svoris | 82 g (įskaitant baterijas) |
| Svoris su pakuote | 167,0 g |
| Darbinis dažnis | 868,0–868,6 MHz / 869,4–869,65 MHz |
| Belaidis diapazonas (atviroje erdvėje) | 200 metrų |
| Spalva | antracitas |