Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | Energijos sunaudojimo matavimas (3 fazės) |
| Maitinimas : | 90 ... 250 V |
| Maksimali išvesties srovė : | 60 A |
| Įvesčių skaičius : | 3 x Fazė + Neutralus |
| Išvesčių skaičius : | 3 x Fazė + Neutralus |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Galios suvartojimas : | < 1 W |
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio |
| Spalva : | Balta |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | ≤ 85 % |
| Svoris : | 0.43 kg |
| Matmenys : | 77 x 89 x 75 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |