Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
WoodWick Aromatinė žvakė (Sun-Ripened Berries), 453,6 g
Topeshop Prima Beton yra modernus kavos staliukas su unikaliu laisvos formos dizainu, pagamintas iš medžio drožlių plokštės.
Savybės |
|
|---|---|
| Saugojimo lentyna | Ne |
| Stalviršio forma | Laisvos formos dizainas |
| Stalviršio medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalviršio tipas | Vientisas |
| Saugojimo stalčiai | Ne |
| Produkto tipas | Kavos staliukas |
| Aukščio klasė | Vidutinė |
| Prieš surinktas | Ne |
| Stalviršio spalva | Taupe |
| Sulankstomas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ištempiamas | Ne |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Kojų skaičius | 1 koja |
| Rėmo spalva | Taupe |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 430 mm |
| Ilgis | 900 mm |
| Plotis | 510 mm |