Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
WoodWick Aromatinė žvakė (Sun-Ripened Berries), 453,6 g
Cama LOTTA 110 kavos staliukas yra modernus, savarankiškai surenkamas baldas, pagamintas iš medžio drožlių plokštės ir medienos. Jis pasižymi stačiakampiu dizainu su balta apdaila.
Staliuko matmenys: ilgis 1100 mm, plotis 600 mm, aukštis 350 mm. Viršus pagamintas iš 25 mm storio medžio drožlių plokštės su sonoma ąžuolo matinio paviršiaus apdaila.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kavos staliukas |
| Sulankstomas | Ne |
| Kojų skaičius | 4 kojos |
| Stalo viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Laikymo lentyna | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | LOTTA |
| Kitos dalių medžiagos | Mediena |
| Rėmo spalva | Balta |
| Išorės apdailos tipas | Matinis |
| Prieš surinktas | Ne |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalo viršaus forma | Stačiakampė |
| Pratęsiamas | Ne |
| Kitos dalių spalva | Sonoma ąžuolas |
| Aukščio klasė | Žemas |
| Kojų apdailos tipas | Matinis |
| Stalo viršaus tipas | Viengubas |
| Laikymo stalčiai | Ne |
| Papildoma informacija | Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Kojos ir rankenos: medžio spalvos su sonoma matinio ąžuolo apdaila, Korpusas ir fasadai: balta matinė medžio drožlių plokštė, Savarankiškai surenkami baldai, Galima įsigyti LED spintų apšvietimą. |
| Baldų plokštės storis | 16 mm, 25 mm (viršus) |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 350 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Ilgis | 1100 mm |
| Kojų aukštis | 150 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 25 kg |
| Pirmo paketo matmenys | 115 x 65 x 8 cm |
Pakuotės turinys |
|
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Rinkinio turinys | Kavos staliukas x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Gamybos šalis | Lenkija |
| Pakuočių skaičius | 1 |