Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
WoodWick Aromatinė žvakė (Sun-Ripened Berries), 453,6 g
Cama LOTTA 110 kavos staliukas išsiskiria moderniu dizainu su Wotan ąžuolo rėmu ir matinės juodos spalvos viršumi.
Aukštis: 350 mm, Plotis: 600 mm, Ilgis: 1100 mm, Kojų aukštis: 150 mm, Svoris: 25 kg.
Savybės |
|
|---|---|
| Viršaus medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Rėmo spalva | Wotan ąžuolas |
| Išorinis apdailos tipas | Matinė |
| Produkto tipas | Kavos staliukas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | LOTTA |
| Sulankstomas | Ne |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Laikymo lentyna | Taip |
| Rėmo medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Priešmontuotas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Kojų skaičius | 4 kojos |
| Kitos dalių medžiaga | Medis |
| Ištempiamas | Ne |
| Viršaus forma | Stačiakampė |
| Baldų plokštės storis | 16 mm, 25 mm (viršus) |
| Papildoma informacija | Savęs surinkimo baldas |
| Aukščio klasė | Žemas |
| Kitos dalių spalva | Juoda |
| Laikymo stalčiai | Ne |
| Viršaus tipas | Vientisas |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 350 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Ilgis | 1100 mm |
| Kojų aukštis | 150 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 25 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Kavos staliukas x1, Surinkimo instrukcija x1, Visi reikalingi montavimo priedai |