Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mėlynas plastikinis lovos padėklas su dviem skyreliais. Išmatavimai: ilgis 570 mm, plotis 300 mm, aukštis 205 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Kiekis | 1 |
| Tipas | Lentyna |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Skyrių skaičius | 2 |
| Medžiaga | Plastikas |
Svoris ir išmatavimai |
|
| Ilgis | 570 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Aukštis | 205 mm |
Valgomojo stalų pirkimo gidas
Valgomojo stalas yra didelė investicija, todėl nepirkite stalo tik dėl to, kad gražiai atrodo – atsižvelkite į kokybę ir funkcionalumą.
KOKĮ VALGOMOJO STALO STILIŲ PASIRINKTI?
Galbūt valgomojo stalas turės derėti ne tik …