Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 454. 95 € (1)
PAFOS 2D spinta yra modernus saugojimo sprendimas su dviem erdviomis durimis ir dviem lentynomis, užtikrinančiomis pakankamai vietos drabužiams, batams ir aksesuarams.
Savybės |
|
|---|---|
| Vidinė spalva | Juoda |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Išorinis apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo medžiaga | Drožlių plokštė |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės tipas | Spinta |
| Durų medžiaga | MDF |
| Tikslinė auditorija | Suaugusieji |
| Surinkta | Ne |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Stalčiai | Ne |
| Pėdos | Taip |
| Lentynų skaičius | 2 lentynos |
| Durų spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Rankena(-s) | Ne |
| Ratukai | Ne |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Drabužių strypas | Y |
| Papildoma informacija | Apšvietimas yra pasirinktinai ir reikalauja atskiro pirkimo, Frezuoti priekiniai, Pėdos: slydimo, Rankenos: PUSH-CLICK sistema, Dvi priekinės atsidaro į šoną, Be rankenų, Surinkimo baldai |
| Viršutinė apdailos medžiaga | Laminate |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Rėmo storis | 16 mm |
| Ūgis | 1985 mm |
| Gylis | 555 mm |
| Plotis | 900 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 3 |
| Pirmos pakuotės matmenys | 206,5 x 59,5 x 5 cm |
| Pirmos pakuotės svoris | 29 kg |
| Antros pakuotės svoris | 23,5 kg |
| Trečios pakuotės matmenys | 33 x 50 x 8 cm |
| Trečios pakuotės svoris | 22 kg |
| Antros pakuotės matmenys | 110,5 x 61 x 8 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, spinta x1 |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …