Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama televizoriaus stovas TORO 200 pasižymi moderniu dizainu ir elegantišku apdailos sprendimu, puikiai tinkamu šiuolaikinėms gyvenamosioms erdvėms. Kompaktiški matmenys (2000 mm pločio, 350 mm gylio, 410 mm aukščio) daro jį idealiu pasirinkimu mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos medžiaga | Lamino |
| Viršaus apdailos medžiaga | Lamino |
| Stalčiai | Nėra |
| Durų vyrių tipas | Žirklinis |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED apšvietimą, fasadai be rankenų, savarankiškai surenkami baldai, fasadas atsidaro žemyn, neprivalomas LED apšvietimas lentynoms (papildoma kaina), atsparus mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms, apšvietimo spalvų variantai: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia. |
| Durų medžiaga | MDF |
| Prieš surinkta | Nėra |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų skaičius | 1 |
| Lentynos medžiaga | Stiklas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų spalva | Pilka |
| Lentynos spalva | Permatoma |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | TORO |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 350 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Aukštis | 410 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |