Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama televizoriaus stovas TORO 200 yra modernus pilkas/baltas blizgus baldas su stiklinėmis lentynomis ir laminuotu rėmu. Jame yra viena blizgi duris su žirklinėmis vyrių sistema ir dvi skaidrios stiklinės lentynos. LED apšvietimas yra prieinamas už papildomą mokestį.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Lentynos medžiaga | Stiklas |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršutinės apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED apšvietimą (už papildomą mokestį), atsparus mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms, matinė laminuota medžio drožlių plokštė 16 mm, be rankenų priekiniai paviršiai, nuotraukos iliustruoja baltą spalvos variantą |
| Lentynos spalva | Skaidrus |
| Durų apdailos medžiaga | Plėvelė |
| Viršutinės apdailos tipas | Matinis |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Surinktas iš anksto | Ne |
| Rėmo spalva | Pilkas |
| Durų skaičius | 1 |
| Durų spalva | Balta |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluošto plokštė (MDF) |
| Durų vyrių tipas | Žirklinės |
| Lentynos | Taip |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršutinė spalva | Pilkas |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | TORO |
| Stilius | Modernus |
| Stalčiai | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 350 mm |
| Aukštis | 410 mm |
| Plotis | 2000 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakavimo dėžių skaičius | 1 |