Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Soho 125 cm sieninės lentynos pasižymi moderniu dizainu ir balta matinė apdaila. Šios dvi pakabinamos lentynos, pagamintos iš drožlių plokštės, puikiai tinka įvairioms erdvėms.
Savybės |
|
|---|---|
| Tipas | Pakabinama lentyna |
| Medžiaga | Drožlių plokštė |
| Tinkama vieta | Universali |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Sieninis montavimas |
| Kiekis | 2 |
| Forma | Stačiakampis |
| Stilius | Modernus |
| Reikalingas surinkimas | Taip |
| Išankstinis surinkimas | Ne |
| Maksimali apkrova | 10 kg |
| Lentynų skaičius | 2 lentynos |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | SOHO |
| Papildoma informacija | Savarankiškai surenkami baldai, pateikiamas pavyzdinis išdėstymas su kitais kolekcijos baldais. Laminuota drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. |
| Viršutinė apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršutinės apdailos tipas | Matinė |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1250 mm |
| Pakuotės gylis | 1350 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Ūgis | 200 mm |
| Pakuotės plotis | 215 mm |
| Pakuotės svoris | 13 kg |
| Pakuotės ūgis | 80 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …