Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama vitrina SOHO S6 2D2S pasižymi moderniu dizainu, idealiai tinkančiu jūsų daiktams saugoti ir eksponuoti. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, ji siūlo erdvę su šešiomis lentynomis.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Papildoma informacija | Laminuotos medžio drožlės atsparios mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Galimos apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia. Pasirinktinė LED apšvietimas lentynoms (už papildomą mokestį). Savarankiškai surenkami baldai. Rinkinių nuotraukose pateikta pavyzdinė išdėstymo su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Universalus durų montavimas (dešinė/kairė). |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Kojelės | Taip |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | SOHO |
| Prekės tipas | Prie sienos vitrina |
| Tipas | Vitrina |
| Stalčių skaičius | 2 stalčiai |
| Veidrodis | Ne |
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluošto plokštė (MDF), Temperuotas stiklas |
| Lentynų skaičius | 6 lentynos |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Durų spalva | Juoda |
| Durų tipas | Durys su vyriais |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Lentynų medžiaga | Stiklas ir medžio drožlės |
| Rėmo medžiaga | Partikulinė plokštė |
| Rankenos spalva | Sidabrinė |
| Montavimo parama | Stovintis |
| Rėmo storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės svoris | 73 kg |
| Aukštis | 1920 mm |
| Plotis | 800 mm |
| Gylis | 410 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Pirmo paketo svoris | 49,5 kg |
| Antro paketo svoris | 23,5 kg |
| Pirmo paketo matmenys | 192 x 54,5 x 9 cm |
| Antro paketo matmenys | 85 x 41,5 x 12 cm |
| Pakuočių skaičius | 2 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …