Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni vitrina su elegantišku dizainu, ideali dekoratyviniams daiktams ir elektronikai. Laminuotas medžio drožlių rėmas ir stiklinis priekis užtikrina stilingą išvaizdą.
Savybės |
|
|---|---|
| Rankenos spalva | Sidabrinė |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | SOHO |
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Stalčių skaičius | 3 stalčiai |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Veidrodis | Ne |
|
|
|
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Tipas | Vitrina |
| Durų spalva | Balta |
| Prekės tipas | Prie sienos vitrina |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluoštas (MDF), Grūdintas stiklas |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Montavimo tipas | Stovintis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Kočiai | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Paketo svoris | 54.5 kg |
| Aukštis | 1920 mm |
| Gylis | 410 mm |
| Plotis | 600 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Paketo skaičius | 2 |
| Antrinio paketo svoris | 14.5 kg |
| Pirmojo paketo svoris | 40 kg |
| Pirmojo paketo matmenys | 193 x 64 x 5.5 cm |
| Antrinio paketo matmenys | 78 x 41.5 x 9.5 cm |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …