Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama vitrina SOHO S1 – elegantiškas ir funkcionalus saugojimo sprendimas su blizgia pilka apdaila, idealiai tinkantis namams ar biurui.
Rėmas: pjuvenų plokštė; durų apdaila: blizgi; lentynų medžiaga: grūdintas stiklas; paketo svoris: 54.5 kg.
Savybės |
|
|---|---|
| Parama montavimui | Stovintis |
| Durų skaičius | 1 |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | SOHO |
| Rankenėlės medžiaga | Plastikas |
| Stalčių skaičius | 3 |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Durų medžiaga | MDF, grūdintas stiklas |
| Rėmo medžiaga | Pjuvenų plokštė |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Tipas | Vitrina |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos medžiaga | Laminate |
| Papildoma informacija | Galimas LED apšvietimas (papildoma kaina); universalus durų montavimas (dešinė/kairė). |
| Rankenėlės spalva | Sidabrinė |
| Pėdos | Taip |
| Durų spalva | Pilka |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Prekės tipas | Prie sienos montuojama vitrina |
| Veidrodis | Ne |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 410 mm |
| Ūgis | 1920 mm |
| Paketo svoris | 54.5 kg |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Antrinės pakuotės svoris | 14.5 kg |
| Pirminės pakuotės matmenys | 193 x 64 x 5,5 cm |
| Pirminės pakuotės svoris | 40 kg |
| Antrinės pakuotės matmenys | 78 x 41,5 x 9,5 cm |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …