Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vitriininė spinta Michelle - moderni saugojimo sistema su juodu rėmu ir vikingų ąžuolo detalėmis. Pagaminta iš medžio drožlių plokštės ir MDF, ji puikiai tinka įvairioms patalpoms.
Savybės |
|
|---|---|
| Apšvietimas | Pasirinktinė, parduodama atskirai |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynų skaičius | 8 lentynos |
| Tinkama vieta | Miegamasis, Valgomasis, Svetainė, Biuras |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluošto plokštė (MDF) |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MICHELLE |
| Prekės tipas | Prie sienos montuojama spinta |
| Tipas | Saugojimo spinta |
| Prekės spalva | Juoda |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 470 mm |
| Plotis | 860 mm |
| Ūgis | 1800 mm |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …