|
|
|
Funkce
|
Tisk, kopírování, skenování, mobilní fax
|
|
Podporuje multitasking
|
Ne
|
|
|
|
Rychlost tisku – černobíle (ISO, A4)
|
Až 10 str./min
|
|
Rychlost barevného tisku (ISO, A4)
|
Až 7 str./min [6]
|
|
Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno)
|
Černá: Již za 19 s Není k dispozici
|
|
Provozní zátěž (měsíční, A4)
|
Až 1 000 stran [7] Pracovní cyklus je maximální počet stránek, které lze vytisknout za měsíc, ale tento objem stránek se nedoporučuje průběžně tisknout.
|
|
Doporučený měsíční objem stránky
|
100 až 400 [8] Aby bylo dosaženo optimálního výkonu zařízení, společnost HP doporučuje nepřekračovat doporučený měsíční objem tisku.
|
|
Technologie tisku
|
HP Thermal Inkjet
|
|
Včetně ovladačů tiskárny
|
HP PCL 3 GUI
|
|
Kvalita černobílého tisku (nejlepší)
|
Černá: Až 1 200 x 1 200 vykreslené dpi (při tisku z počítače) Barva: Optimalizované rozlišení až 4 800 x 1 200 dpi barevně (při tisku z počítače na vybrané fotopapíry HP a vstupním rozlišení 1 200 dpi)
|
|
Displej
|
2.4" Diagonal Color Capacitive Touchscreen (320 x 240)
|
|
Rychlost procesoru
|
800 MHz
|
|
Tiskové kazety/lahve, číslo
|
2 (černá, tříbarevná)
|
|
Jazyky tiskárny
|
HP PCL 3 GUI; HP PCLm (HP Apps/UPD); PJL (Printer Job Language); URF (AirPrint)
|
|
Náhradní tiskové kazety
|
Černá originální inkoustová kazeta HP 308 (výtěžnost cca 160 stran) 7FP21UE; Tříbarevná originální inkoustová kazeta HP 308 (výtěžnost cca 120 stran) 7FP20UE; Originální černá inkoustová kazeta HP 308e EvoMore (výtěžnost cca 320 stran) 7FP22UE
|
|
|
|
Bezdrátové připojení
|
Ano, vestavěné rozhraní Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
|
|
Standardní možnost připojení
|
1× vysokorychlostní port USB 2.0 (zařízení); 1× rozhraní Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, dvoupásmové
|
|
Minimální požadavky na systém
|
Microsoft Windows 11, 10: 32/64bitový, 2 GB volného místa na pevném disku, internetové připojení, Microsoft Internet Explorer nebo Edge. macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; 2GB pevný disk; Vyžaduje internetové připojení
|
|
Kompatibilní operační systémy
|
Windows 11; Windows 10; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; Operační systém Linux Windows 10 (32bitový/64bitový), Windows 11 (32bitový/64bitový); Mac OS 12, 13 a 14; Linux (více informací naleznete na stránce http://hplipopensource.com/hplip-web/index.html)
|
|
|
|
Možnost mobilního tisku
|
Aplikace HP; Apple AirPrint; Chrome OS; Plugin tiskové služby HP (tisk Android); Certifikace Mopria; Služba tisku Mopria [4]
|
|
Možnost mobilního tisku
|
Aplikace HP; Apple AirPrint; Chrome OS; Plugin tiskové služby HP (tisk Android); Certifikace Mopria; Služba tisku Mopria [4]
|
|
|
|
Standardní velikost paměti
|
256 MB paměti DDR3
|
|
Maximální paměť
|
256 MB paměti DDR3
|
|
|
|
Standardní vstupní zařízení pro manipulaci s papírem
|
Vstupní zásobník až na 100 listů
|
|
Standardní výstupní zařízení pro manipulaci s papírem
|
Výstupní zásobník na 25 listů
|
|
Oboustranný tisk
|
Automaticky
|
|
Podporované formáty médií
|
A4; A5; B5; Obálka formátu DL; Obálka formátu C6, A6, 10 × 15 cm
|
|
Vlastní formáty médií
|
Jednostranně: 76,2 × 127 mm až 216 × 304,8 mm; Oboustranně: 76,2 × 127 mm až 216 × 297 mm
|
|
Typy médií
|
Běžný papír; Papíry HP Photo Paper; Papíry HP Matte Brochure nebo Professional Paper; Papír HP Matte Presentation Paper; Papír HP Glossy Brochure nebo Professional Paper; Další fotografické papíry pro inkoustové tiskárny; Další matné papíry pro inkoustové tiskárny; Další lesklé papíry pro inkoustové tiskárny; Běžný papír, lehký/recyklovaný
|
|
Hmotnost média, doporučeno
|
75 g/m2
|
|
Hmotnost médií, podporovaná
|
Běžný papír: 60 až 90 g/m2; Obálky HP: 75 až 90 g/m2; Karty HP: až 200 g/m2; Fotografický papír HP: až 300 g/m2
|
|
Bezokrajový tisk
|
Ano (až 8,5 × 12“, 216 × 305 mm)
|
|
|
|
Typ skeneru
|
Ploché provedení
|
|
Formát uložení skenovaného dokumentu
|
JPG; Základní soubor PDF; PNG; TIF; HEIF
|
|
Rozlišení optického skenu
|
Až 1 200 dpi
|
|
Bitová hloubka
|
24bitové
|
|
Velikost skenovaného dokumentu, maximální
|
216 x 297 mm
|
|
Standardní funkce digitálního odesílání
|
Každodenní skenování (skenování do PDF); Skenování do e-mailu; Skenování do e-mailu (ze softwaru); Skenování do e-mailu (PDF, JPG); Skenování do e-mailu (prostřednictvím aplikace pro řízení tiskárny); Skenování do souboru (ze softwaru); Skenování do souboru (PDF, JPG); Skenování do počítače; Skenování do počítače (PDF, JPG); Skenování do cloudu HP
|
|
Podporované formáty souborů
|
JPG; PDF; TIF
|
|
Vstupní režimy skenování
|
Mobilní rozhraní, software HP Scan, aplikace HP
|
|
|
|
Rozlišení kopií (černý text)
|
Až 300 x 300 dpi
|
|
Rozlišení kopírování (barevný text a grafika)
|
300 x 300 dpi
|
|
Nastavení zmenšení/zvětšení kopie
|
Prostřednictvím aplikace HP
|
|
Maximální počet kopií
|
Až 99 kopií
|
|
|
|
Faxování
|
Ano, mobilní fax (pouze odesílání)
|
|
|
|
Napájení
|
Vstupní napětí (WW): 100 až 240 VAC (±10 %), 50/60 Hz, 700 mA. Vstupní napětí (Indie): 200 až 240 VAC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz), 400 mA
|
|
Spotřeba energie
|
4,25 W (pohotovostní režim); 1,90 W (režim spánku); 0,175 W (vypnuto) [3] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu.
|
|
Ekoznačky
|
Prohlášení o ekologické šetrnosti IT
|
|
Specifikace dopadu na udržitelnost
|
Možnost recyklace v rámci programu HP Planet Partners; Produkt s podporou iniciativy Forest First se službou HP+; 60% podíl pospotřebních recyklovaných plastů
|
|
Rozsah provozních teplot
|
5 až 40 °C
|
|
|
|
Minimální rozměry (Š x H x V)
|
433 × 361 × 136 mm
|
|
Maximální rozměry (Š x H x V)
|
433 × 513 × 136 mm
|
|
Rozměry balení (Š x H x V)
|
473 × 172 × 411 mm
|
|
Rozměry palety (Š x H x V)
|
1 197 × 950 × 2 478 mm
|
|
Hmotnost
|
11.28 lb(5,13 kg
|
|
Hmotnost balení
|
7,05 kg
|
|
Hmotnost palety
|
583 kg
|
|
Množství na paletě
|
84
|
|
Počet vrstev v paletě
|
6
|
|
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[1] Rozměry se mohou lišit podle konfigurace
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[2] Hmotnost závisí na konfiguraci
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[3] Měření spotřeby energie vychází z testovací procedury ENERGY STAR OM při vstupním napětí 230 V AC a frekvenci 50 Hz.
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[4] Bezdrátové rozhraní je kompatibilní pouze se zařízeními pracujícími v pásmu 2,4 a 5,0 GHz. Další informace naleznete na stránce http://hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance. Podporuje frekvence 5,0 GHz a 2,4 GHz až na 12 kanálech, které se vzájemně nepřekrývají, v porovnání se 3 nepřekrývajícími se kanály pouze na frekvenci 2,4 GHz. Podporuje 5,0GHz pásmo (až 150 Mbit/s) ve srovnání s 2,4GHz pásmem (až 72,2 Mbit/s).
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[5] Údaje o rychlostech byly aktualizovány tak, aby odrážely současné testovací metody používané v oboru.
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[6] Po vytištění první stránky nebo první sady zkušebních stránek ISO. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims.
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[7] Provozní zátěž je definována jako maximální počet stran za měsíc při tisku obrázků. Tato hodnota poskytuje srovnání odolnosti produktu s jinými zařízeními HP LaserJet nebo HP Color LaserJet a umožňuje zvolit vhodné nasazení tiskáren a multifunkčních zařízení, aby byly uspokojeny požadavky připojených jednotlivců nebo skupin.
|
|
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace
|
[8] Společnost HP doporučuje, aby byl počet vytištěných stran za měsíc kvůli optimálnímu výkonu zařízení v uvedeném rozsahu s ohledem na další faktory, včetně doplňování spotřebního materiálu.
|
|
|
|
Obsah balení
|
Tiskárna HP Envy 6110e All-in-One; Zaváděcí černá kazeta HP 308; Zaváděcí tříbarevná kazeta HP 308; Leták s regulačními informacemi; Průvodce nastavením; Referenční příručka; Napájecí kabel
|
|
Kabely jsou součástí dodávky
|
Ne, kabel USB je třeba zakoupit samostatně
|
|
Software součástí dodávky
|
Software pro tiskárny HP
|
|
Záruka
|
Jednoletá omezená záruka na hardware s možností prodloužení na dva roky po přijetí nabídky HP+. Další informace naleznete na stránce http://support.hp.com.
|