Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002K LEMON
Sumuštinių keptuvas Esperanza EKT005
| Gamintojas | Camry |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross weight | 1.255 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Net weight | 0.475 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| PET | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.78 kg |
| Volume (m3) | 0.0093555 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 12.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 3219 |
| Gaminio spalva | White |
| Nuimamas padėklas trupiniams | Yes |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Galingumo lygių skaičius | 6 |
| Gamintojo prekės serija | Toaster |
| Galingumas | 750 W |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas | Yes |
| Šildymo funkcija | Yes |
| Bandelės pašildymas įtrauktas | Yes |
| Ilgas lizdas | No |
| Atitirpinimo funkcija | Yes |
| Sustabdymo/atšaukimo mygtukas | Yes |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 445 mm |
| Net weight master carton | 7.53 kg |
| Tare weight master carton | 1.211 kg |
| Palette Qty | 144 dalių |
| Producer | Camry |
| Warranty | 24 mėn. |
Skrudintuvai yra vieni iš patogiausių mažų buitinių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Skrudintuvai yra įtraukti į būtiniausių kiekvienos virtuvės prietaisų sąrašą. Kadangi šiandien siūloma tiek daug skrudintuvų variantų ir tiek daug skirtingų funkcijų, surasti tinkamą savo virtuvei ir šeimai …