XGRIDS Lixel L2 Pro 32/300
Naujasis „Lixel L2 Pro“ sujungia regos, LiDAR ir IMU modulius su dirbtiniu intelektu, kad pateiktų realaus laiko taškų debesį, kurio kokybė prilygsta apdorotiems duomenims. Taigi, jis pradeda „nulinio papildomo apdorojimo erą“ SLAM įrenginiams.

Realaus laiko tikslumas
„Lixel L2 Pro“ yra visiškai integruotas ir optimizuotas įrenginys, kuris realiuoju laiku pateikia taškų debesį, todėl nereikia apdoroti duomenų. Naudodamas „LixelUpSample™“ algoritmą, jis generuoja fotorealistinius, spalvotus taškų debesis, kurių tankis yra 1 milijonas taškų/m², o tikslumas – 1 mm, užfiksuodamas kiekvieną detalę aukščiausiu tikslumu. Be to, 5 milimetrų taškų debesies storis užtikrina dar geresnį formos atkūrimą, žymiai pagerindamas žemėlapių ir linijų piešimo kokybę.

SLAM patikimumas bet kokioje aplinkoje
Dėl pažangaus „Multi-SLAM“ algoritmo „L2 Pro“ puikiai veikia net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Įrenginys užtikrina nuolatinę prieigą prie absoliučių koordinačių tose vietose, kur ribota prieiga prie palydovų signalų, pavyzdžiui, pastatų viduje, tuneliuose ir metro. Stabilūs žemėlapiai ir didelis tikslumas išlieka pastovūs net ir prastos būklės aplinkoje, todėl „L2 Pro“ yra patikimas įrankis profesionalams, dirbantiems dinamiškoje ir sudėtingoje aplinkoje.

„LixelGO“ mobilioji programėlė
„LixelGO“ yra intuityvi programėlė, skirta duomenų rinkimo procesui valdyti. Ji leidžia valdyti vienu spustelėjimu, peržiūrėti kameros vaizdus, patikrinti taškų debesies aukštį ir spalvą bei stebėti įrenginio būseną.

„Lixel Studio“ – taškų debesų apdorojimo programinė įranga
„Lixel Studio“ yra pažangi 3D taškų debesų apdorojimo programinė įranga, naudojanti dirbtinio intelekto algoritmus. Ji siūlo redagavimo, registravimo, triukšmo šalinimo, matavimo ir 3D apkarpymo įrankius. Palaiko žemėlapių suliejimą, panoraminius perdengimus ir įvairius atvaizdavimo režimus (RGB, intensyvumo, aukščio, EDL). Ji automatiškai generuoja tikslumo ataskaitas ir teikia įvairioms pramonės šakoms pritaikytas funkcijas, pvz., tūrio matavimus ir automatinį tinklelio sujungimą.

Įtraukta
- Lixel L2 Pro nešiojamas skaitytuvas
- „Lixel Studio“ nuolatinė licencija (3 įrenginiai)
- „Lixel L2 Pro“ akumuliatorių blokas
- Įkroviklis ir keitiklis
- C tipo kabelis
- GCP taškų rinkimo lenta
- Rankinis
- Garantinė kortelė
- Valymo šluostė
- Byla
Bendra
| Svoris | 1,7 kg |
|---|
| Dydis | 180 mm x 130 mm x 400 mm |
|---|
| Energijos suvartojimas | <30W |
|---|
| Sąsaja | USB 3.1 Gen2 |
|---|
| Atmintis | 1 TB SSD diskas |
|---|
| Veikimo laikas | 1,5 val. |
|---|
| Belaidis ryšys | „Wi-Fi“, „Bluetooth“ |
|---|
| Darbinė temperatūra | -20°C ~50°C |
|---|
| Apsaugos laipsnis | IP54 |
|---|
Savybės
| Vaizdo įrašo pozicionavimas | Taip |
|---|
| Realaus laiko RBG | Taip |
|---|
| Realaus laiko RTK sintezė | Taip |
|---|
Failo formatas
| Taškų debesis | .forest .ply |
|---|
| Nuotrauka | .jpg |
|---|
Tikslumas realiuoju laiku
| Vertikalus (RMSE) | 3 cm |
|---|
| Horizontalus (RMSE) | 3 m |
|---|
| Santykinis (RMSE) | 2 cm |
|---|
Tikslumas po apdorojimo
| Vertikalus (RMSE) | 3 cm |
|---|
| Absoliutus horizontalus | 3 cm |
|---|
| Santykinis (RMSE) | 1 cm |
|---|
| Pasikartojantis (RMSE) | 2 cm |
|---|
| Taškinio debesies storis | 0,5 cm |
|---|
| Horizontalus su RTK | 0,015° |
|---|
| Vertikalus | 0,03° |
|---|
| LixelUpSample | Taip |
|---|
LiDAR
| Veikimo diapazonas | 0,5 m ~ 120 m; 0,5 m ~ 300 m |
|---|
| LiDAR jutiklis | 1 klasė / 905 nm |
|---|
| Skenavimo dažnis | 320 000 taškų/s; 640 000 taškų/s |
|---|
| Regos lauko jutiklis | 360° x 270° |
|---|
Panoraminės nuotraukos fotoaparatui
| Rezoliucija | 2x48MP |
|---|
| Židinio nuotolis | 2 mm |
|---|
| Diafragma | F/2.0 |
|---|
| CMOS | 1/2 colio |
|---|
| Užraktas | Riedantis užraktas |
|---|
| Regos laukas | 190° x 190° |
|---|
Baterija
| Įtampa | 14,4 V |
|---|
| Talpa | 46,8 Wh |
|---|
Įkrovimas
| Įvestis | 100 V ~ 240 V; 50 ~ 60 Hz 1,5 A 80 VA |
|---|
| Išvestis | 16,8 V 2,0 A |
|---|
| Galia | 34 W |
|---|