Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 2500 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 25 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 8 ppm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Kasdienis baterijos veikimas | 1500 puslapiai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, sidabras |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 1500 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Mygtuko funkcijos | Apačioje, skenuoti, up |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 50 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, paprastas popierius |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 13,2 x 13,2 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 2500 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 50 - 105 g/m² |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 0,75 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 2000 mb |
| Minimalus ram | 1024 mb |
| Minimalus procesorius | Pentiumr iv 2.4 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,66 kg |
| Plotis | 263 mm |
| Ilgis | 127,5 mm |
| Aukštis | 148 mm |
| Modelio pavadinimas | PS186 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …