Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 297 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 32 ppm |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Įvesties pilkumo laipsnio gylis | 16 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Adf skenavimo greitis (nespalvotai, a4) | 32 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 32 ppm |
| Ritinio eksploatavimo laikas | 100000 puslapiai |
| Pagalvėlės eksploatavimo laikas | 25000 puslapiai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Plokščias ir adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 3000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Ieškomų failų formatai | Jpg,pdf,tiff |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, failas |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 50 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, paprastas popierius |
| Maksimali nuskaitymo sritis (plokštuma) | 216 x 297 mm |
| Mažiausia skenavimo zona (plokštuminis) | 12,7 x 12,7 mm |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 220 x 356 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 12,7 x 12,7 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 50 - 120 g/m² |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 0,75 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 2048 mb |
| Minimalus ram | 2048 mb |
| Minimalus procesorius | Pentium iv 3.2 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows vista,windows xp |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Taip |
| Sertifikatai | |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,98 kg |
| Plotis | 418 mm |
| Ilgis | 326 mm |
| Aukštis | 101 mm |
| Modelio pavadinimas | PLUS-SO-PS3060 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …