Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 360 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Ne |
| Platforminio skenavimo (flatbed) sparta (nespalvota, a4) | 5 sek/lapas |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Cdf + lakštinio popieriaus skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Integruotas procesorius | Gi |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, nuotraukų popierius, paprastas popierius, post card(jpn) |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4,a5,a6 |
| Laiškas | Taip |
| Leidžiamas | Taip |
| Iso b-serijos dydžiai (b0...b9) | B5,b6 |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 1.1, usb 2.0, belaidis lan |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac-baterija |
| Energijos suvartojimas | 4,7 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 2,2 w |
| Įėjimo įtampa | 5 v |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (li-ion) |
| Srovė | 0,5 a |
| Baterijos talpa | 720 mah |
| Tinklas | |
| Wifi | Taip |
| Wi-fi standartai | 802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n) |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64 |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.10 yosemite,mac os x 10.11 el capitan,mac os x 10.12 sierra,mac os x 10.7 lion,mac os x 10.8 mountain lion,mac os x 10.9 mavericks |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 470 g |
| Plotis | 273 mm |
| Ilgis | 47,5 mm |
| Aukštis | 36 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Scansnap manager 6.3\nscansnap organizer\ncardminder 5.2\nabbyy finereader for scansnap 5.0\nscan to microsoft sharepoint |
| Kitos savybės | |
| Skanavimo medijos svoris | 52 - 209 g/m² |
| Mažiausias nuskaitymo dydis | 25.4 x 25.4mm |
| Modelio pavadinimas | PA03688-0001 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …