Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 304,8 x 5588 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 80 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 80 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 160 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 160 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Pasirenkama fono spalva | Taip |
| Fono spalvos | Juoda, balta |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka, balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual ccd |
| Šviesos šaltinis | Baltas šviesos diodas (4 vnt.) |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 100 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A3 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Plastikinė kortelė |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 304,8 x 431,8 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 50,8 x 69 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 413 g/m² |
| Plastiko kortos medijos svoris | 27 - 413 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A3,a4,a8 |
| Medijos storis (min.) | 1,4 mm |
| Maksimalus skenavimo plotis | 30,5 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 5,59 mm |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb jungtis | B tipo usb |
| Standartinės sąsajos | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 43 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,35 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,35 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 1,4 w |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64,windows xp professional x64 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2008,windows server 2008 r2 x64,windows server 2008 x64,windows server 2012 r2 x64,windows server 2012 x64,windows server 2016 x64 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 7,6 kg |
| Plotis | 380 mm |
| Ilgis | 209 mm |
| Aukštis | 168 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Paperstream ip, paperstream capture, software operation panel, error recovery guide, scanner central admin tools, scansnap manager, scan to microsoft sharepoint, abbyy finereader, 2d barcode for paperstream |
| Modelio pavadinimas | PA03710-B001 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …