| Nuskaitymas |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 5588 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 40 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 40 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 80 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 80 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Konstrukcija |
| Skenerio tipas | Plokščias ir adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Veikimo charakteristikos |
| Jutiklio tipas | Ccd |
| Šviesos šaltinis | Baltas led (3x) |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain |
| Įeities talpa |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 80 lapai |
| Popieriaus tiekimas |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Paprastas popierius |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 50,8 x 54 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 413 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4,a8 |
| Ryšys |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 1.1,usb 2.0 |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 39 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,35 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 1,8 w |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Sistemos reikalavimai |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 education,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64 |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Ubuntu 14.04,ubuntu 16.04 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2008,windows server 2008 r2 x64,windows server 2008 x64,windows server 2012 r2 x64,windows server 2012 x64 |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sertifikatai |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Svoris | 8,8 kg |
| Plotis | 300 mm |
| Ilgis | 577 mm |
| Aukštis | 234 mm |
| Pakuotės turinys |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Paperstream ip\nsoftware operation panel\nerror recovery guide\npaperstream capture\nscansnap manager\nscan to microsoft sharepoint 12\nabbyy finereader\nscanner central admin agent |
| Kitos savybės |
| Automatic colour mode detection | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | PA03670-B601 |