Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP susijusios paieškos
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 910 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 30 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Įvesties pilkumo laipsnio gylis | 10 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 100 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Nuotraukų popierius |
| Medijos storis (min.) | 0,3 mm |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Standartinės sąsajos | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1), belaidis lan |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 17 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 9,2 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,1 w |
| Miego režimas | Taip |
| Tinklas | |
| Wifi | Taip |
| Wi-fi standartai | 802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n) |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows 8.1 |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.11 el capitan, mac os x 10.12 sierra, mac os x 10.13 high sierra |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,72 kg |
| Plotis | 297 mm |
| Ilgis | 170 mm |
| Aukštis | 175 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Usb |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Valymo šluostė | Taip |
| Siejama programinė įranga | Second-generation epson fastfoto software, epson scansmart |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 11 vnt |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 77 vnt |
| Modelio pavadinimas | B11B237401 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …