Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Galingumas (W)
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Plaukų džiovintuvas CECOTEC Džiovintuvas IoniCare 6000 RockStar Fire - Plaukų džiovintuvai
Plaukų džiovintuvas CECOTEC Džiovintuvas IoniCare 6000 RockStar Fire
20 € / mėn
199,99 1-3 d. d. (0)
Plaukų džiovintuvas CECOTEC Tiesintuvas RitualCare 890 Titanium - Plaukų džiovintuvai
Plaukų džiovintuvas CECOTEC Tiesintuvas RitualCare 890 Titanium
 
34,99
-10 %
31,50 1-3 d. d.
(0)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Cecotec Plaukų džiovintuvai kategorijoje šiais metais?

Cecotec Plaukų džiovintuvai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Cecotec Plaukų džiovintuvai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 12 prekes, o kainos prasideda nuo 6.99 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Cecotec Plaukų džiovintuvai kategorijoje?

Plaukų džiovintuvas – būtinas atributas kiekvienos moters garderobe. Šiuolaikinės technologinės naujovės neaplenkė ir šios srities. Kai yra tobulėjama kiekvienoje mechanikos srityje, taip ir čia gausu naujovių. Plaukų džiovintuvus gamina tikriausia visur sutinkamos ir didžiąją dalį buitinių prietaisų gaminančios Acme, Braun, Bosch, Panasonic, Philips, Rowenta ir kt. Svarbu šioje gausybėje nepasiklysti ir išsirinkti tinkamiausią prietaisą.

Paprastai šie prietaisai parduodami su vienu – plaukų džiovinimo – tikslu. Tačiau galima rasti ir kombinuotų: plaukų džiovinimas ir šukos, plaukų džiovintuvas ir garbanojimo žnyplės, plaukų džiovinimas ir plaukų tiesinimas. Ši kombinacija yra brangesnė, tačiau atskirai perkant prietaisus, bus žymiai brangiau. Šioje kategorijoje dar galime rasti ir plaukų džiovinimo gaubtą bei šukas – džiovintuvą su elektriniu maitinimu.

Plaukų džiovintuvus galima rinktis pagal kainą. Iki 100 litų kainuojantys plaukų džiovintuvai atlieka pagrindinę funkciją – plaukų džiovinimą, jie turi apsaugą nuo perkaitimo, nuimamą filtrą, paprastai 2 temperatūros nustatymo padėtis ir 2 arba 3 greičio nustatymo padėtis. Visi plaukų džiovintuvai naudoja 220-240V įtampą bei 50/60 Hz dažnį, jie paprasta sveria iki  500 gr. Elektros energijos suvartojimas yra toks, kaip visų šios kategorijos prietaisų: nuo  1400 W galios, skirtų kasdieniniam švelniam plaukų džiovinimui su dviem greičio nustatymais iki 2200 W- su šešiais ar net 12 greičių, skirtų profesionalams. Kai kurie šios kategorijos ...

Skaityti daugiau