Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 3048 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Padidinta nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 1200 dpi |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 25 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 25 ppm |
| Platforminio skenavimo (flatbed) sparta (nespalvota, a4) | 4 sek/lapas |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 50 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 50 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Fono spalvos | Juoda, balta |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Plokščias ir adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cmos cis |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Paprastas popierius |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 356 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 114 x 140 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 52 - 127 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4 |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Usb jungtis | B tipo usb |
| Standartinės sąsajos | Usb 1.1,usb 2.0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 16 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 2,9 w |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64,windows xp home,windows xp home x64,windows xp professional,windows xp professional x64 |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Ubuntu 14.04,ubuntu 16.04 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2008,windows server 2008 r2 x64,windows server 2008 x64,windows server 2012 r2 x64,windows server 2012 x64,windows server 2016 x64 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 4,3 kg |
| Plotis | 454 mm |
| Ilgis | 331 mm |
| Aukštis | 129 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Paperstream capture lite 9\npaperstream ip driver (twain & isis™) 8\nsoftware operation panel\nerror recovery guide\npresto! pagemanager\nabbyy finereader sprint\nscanner central admin agent |
| Kitos savybės | |
| Automatic colour mode detection | Taip |
| Mažiausias nuskaitymo dydis | 25.4 x 25.4mm |
| Modelio pavadinimas | PA03753-B001 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …