Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ricoh fi-7600 yra dvigubo CCD duplex dokumentų skeneris, palaikantis A3 formatą ir turintis tiesią popieriaus kelią, užtikrinantį sklandų įvairių dokumentų tipų skenavimą. Jis siūlo brūkšninių kodų atpažinimą, automatinį rūšiavimą ir lengvą valdymą su lanksčiu dizainu, leidžiančiu efektyviai apdoroti skirtingų dydžių dokumentus.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Dokumentų skeneris |
| Prekės ženklas | Ricoh |
| Modelis | fi-7600 |
| OEM | PA03740-B501 |
| Operacinės sistemos | Windows 10 Education |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 580 x 400 x 500 mm (P x G x A) |
| Svoris | 2380 g |
| Formatas | A3 |
Techniniai duomenys |
|
| Skenavimo metodas | Dvigubas CCD Duplex |
| Popieriaus kelias | Tiesus popieriaus kelias |
Papildoma informacija |
|
| Brūkšninių kodų atpažinimas | Taip |
| Automatinis rūšiavimas | Taip |
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 304,8 x 5588 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 100 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 100 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 200 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 200 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Pasirenkama fono spalva | Taip |
| Fono spalvos | Juoda, balta |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf + mechaninio padavimo skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Ekranas | Lcd |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual ccd |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 30000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Baltas šviesos diodas (4 vnt.) |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 300 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A3 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vokai, paprastas popierius, plastikinė kortelė, plonas popierius |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 304,8 x 431,8 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 50,8 x 69 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 20 - 413 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A3,a3+,a4,a5,a6,a7,a8 |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Standartinės sąsajos | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 64 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,35 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,35 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 1,7 w |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2008,windows server 2008 r2 x64,windows server 2008 x64,windows server 2012 r2 x64,windows server 2012 x64,windows server 2016 x64 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 11 kg |
| Plotis | 236 mm |
| Ilgis | 432 mm |
| Aukštis | 214 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Adf popieriaus lovys | Taip |
| Krautuvas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Paperstream capture, paperstream ip, software operation panel, error recovery guide, scanner central admin tools |
| Kitos savybės | |
| Įdiegiama programinė įranga | Scansnap manager, scan to microsoft sharepoint, abbyy finereader, 2d barcode |
| Modelio pavadinimas | PA03740-B501 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …