Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 5588 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 120 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Fono spalvos | Juoda, balta |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka, balta |
| Ekranas | Tft |
| Ekrano įstrižainė | 10,9 cm |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual ccd |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 4000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Baltas led diodas (2x) |
| Skanavimo tvarkyklės | Scansnap,twain,wia |
| Ultragarsinis dvigubo lapo aptikimas | Taip |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 80 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Paprastas popierius, plastikinė kortelė |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 50,8 x 54 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 413 g/m² |
| Ilgo popieriaus lapo režimas | Taip |
| Maksimalus skenavimo plotis | 21,6 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 5,59 m |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Standartinės sąsajos | Eternetas, usb 1.1, usb 2.0, usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1), belaidis lan |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 42 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,35 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 2,4 w |
| Įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Tinklas | |
| Wifi | Taip |
| Wi-fi standartai | 802.11a,wi-fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n) |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | Ipv4(15), tcp, udp, icmp, dhcp, http/https, dns |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 120000 mb |
| Minimalus procesorius | 3.5 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 iot core,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 7 x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2008,windows server 2008 x64,windows server 2012 r2 x64,windows server 2012 x64,windows server 2016 x64 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Veikimo temperatūros norma (t-t) | 41 - 95 °f |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 4,9 kg |
| Plotis | 300 mm |
| Ilgis | 202 mm |
| Aukštis | 170 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Adf popieriaus lovys | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Modelio pavadinimas | PA03768-B001 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …