Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
PrisijungtiItin kompaktiškas ir patogus
V39II maitinamas ir prijungiamas per vieną USB jungtį, todėl užtikrinama mažesnė kabelių netvarka, o darbo vieta išlieka tvarkinga. Be to, šiame įrenginyje integruotas universalus nuskaitymas, pritaikomas pagal jūsų darbo vietą.
Kokybiški rezultatai akimirksniu
4800 dpi ir spartus nuskaitymo greitis leidžia V39II greitai ir lengvai išgauti aukštos kokybės rezultatus. Užtikrinkite geriausios išvaizdos nuotraukas naudodami programinę įrangą „Epson Easy Photo Fix“, pagerinančią nuskaitytų vaizdų kokybę pašalinant dulkes, atkuriant išblukusias spalvas ir pakoreguojant foninį apšvietimą. Net ir nuskaityti dokumentai atrodys puikiai, nes V39II integruota daug patobulinimo funkcijų, leidžiančių pagerinti teksto ryškumą ir pašalinti nepageidaujamą išblukimą iš dvipusių dokumentų.
Patogus naudoti
Tinkinami V39II mygtukai leidžia lengvai ir greitai – vienu mygtuko paspaudimu – nuskaityti, nukopijuoti, bendrinti ar iš nuotraukų ar dokumentų sukurti PDF* failą, suderinamą su paieška jame. Daugiau universalumo suteikia visiškai nuimamas dangtelis, leidžiantis nuskaityti storas knygas, nuotraukų albumus ir kitus įrištus dokumentus. Nuskaitykite tiesiai į debesų saugyklas.
Kas yra pakuotėje?
- Pagrindinis įrenginys
- Pastatymo instrukcija
- USB kabelis
- Garantijos dokumentas
Techninės specifikacijos:
| Technika | |
| Skaitytuvo tipas | Planšetinis skaitytuvas |
| Nuskaitymo skiriamoji geba | 4.800 DPI x 4.800 DPI (horizontaliai x vertikaliai) |
| Optinė skiriamoji geba | Main 4.800 DPI |
| Nuskaitymo diapazonas (maksimalus) | 216 mm x 297 mm (horizontaliai x vertikaliai) |
| Popieriaus formatai | A4 (21.0x29,7 cm) |
| Spalvų gylis | Įvadas: 48 Bitai Spalva, Išvadas: 24 Bitai Spalva |
| Kategorija | Didelė skiriamoji geba |
| Skaitytuvas | |
| Optinis jutiklis | CIS (Contact Image Sensor) |
| Šviesos šaltinis | Baltos šviesos diodas |
| Nuskaitymo metodas | Fiksuoti dokumentai ir judantis vežimėlis |
| Išvesties skiriamoji geba | 50~6400 (1 dpi žingsnis) DPI |
| Nuskaitymo greitis | A4 peržiūra: 10 s/psl., Nespalvinis: 10 s/psl. - Spalva: 10 s/psl. (300 dpi); Nespalvinis: 12 s/psl. - Spalva: 29 s/psl. (600 dpi) |
| Dokumentų dydis – plokštuminis | A4, „Letter“-„Legal“ formatas |
| Nuskaitymo funkcijos | |
| Ypatybės | RGB dažų tankio kitimas, Automatinis sričių dalijimas, Teksto pagerinimas, Scan to Cloud Storage, Scan to Selected Photo Sharing Websites, 4 spustelėjimo mygtukai (PDF, Siųsti, Kopijuoti, Pradėti), Integruotas stovas vertikaliam nuskaitymui |
| Išvesties formatai | BMP, JPEG, TIFF, Nuskaityti ir paversti į TIFF, PDF, Nuskaityti ir paversti į PDF su paieškos galimybe |
| Vaizdo gerinimas | Dulkių šalinimas, Foninio apšvietimo koregavimas, Spalvų atkūrimas |
| Ryšys | |
| Jungtys | 2.0 versijos USB „Micro-AB“ |
| Bendroji informacija | |
| Energijos sąnaudos | 2,5 W (Veikimas), 1,1 W (Parengta), 0,013 W (Išjungtas) |
| Gaminio matmenys | 249 x 364 x 39 mm (Plotis x Gylis x Aukštis) |
| Gaminio svoris | 1,5 kg |
| Tvarkyklės | „Epson Scan2“ (TWAIN), ICA („Mac“) |
| Esama programinė įranga | „Epson“ kopijavimo priemonė, Epson Document Capture (tik „Mac“), „Epson Document Capture Pro“, „Epson Easy Photo Scan“, „Epson ScanSmart“ |
| Suderinamos operacinės sistemos | Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X 10.6.8, Windows 10, Windows 11 arba naujesnės, „Windows 7“, „Windows 8“, Windows 8.1, „Windows Vista“, Windows XP SP2 arba naujesnės |
| Garso galia | Veikimas: 5,4 B (A) |
| Galima oro drėgmė | Veikimas 20% - 80%, Laikymas 20% - 80% |
| Galima temperatūra | Veikimas 10° C - 35° C, Laikymas -20° C - 60° C |