Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Lotto Varta Photo V 76 PX
Emos Baterijos testeris D / R20 C / R14 CR123 AA / R6 AAA / R03 1 vnt.
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Skaičiuotuvo ekranas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Atrama riešui | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Usb prievadas | Ne |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Taip |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano tipas | Lcd |
| Ekrano pakreipimas | Taip |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Ekrano dydis (hxv) | 109 x 25 mm |
| Displėjaus simbolių dydis | 18 x 7 mm |
| Antras ekranas | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties tipas | M+, m-, rm/cm |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr44 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 134 mm |
| Ilgis | 150 mm |
| Aukštis | 36 mm |
| Svoris | 150 g |
| Modelio pavadinimas | 4898B001 |