Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Natūralus šunų kramtukas, pagamintas iš elnių ragų, tinkamas mažų veislių šunims, sveriantiems daugiau nei 5-10 kg. Šis produktas yra be sojų, glitimo, cukraus ir konservantų.
Savybės |
|
|---|---|
| Šunų veislė | Visos mažų šunų veislės |
| Be sojų | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be glitimo | Taip |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Papildoma informacija | Dėl gamybos proceso produkto svoris gali šiek tiek svyruoti |
| Gyvūnų specifiniai poreikiai | Apnašų susidarymo mažinimas, Apnašų vystymosi ir atsinaujinimo prevencija |
| Be cukraus | Taip |
| Papildomos savybės | Dentalinis, Be grūdų, Be vištienos, Be glitimo |
| Be konservantų | Taip |
| Svoris | 40-70 g |
| Kategorija | Šunims |
| Skanėsto tipas | Dentalinis, Hipoalergiškas, Natūralus, Kramtukai, kaulai |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Produkto kategorija | Šunų kramtukas |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5 - 10 kg |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Pagrindinis skonis | Elnių mėsa |
| Įspėjimai | Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …