Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Maced 100% natūrali jautiena yra aukštos kokybės šunų maistas, pagamintas iš 100% natūralios jautienos, užtikrinantis maistingą ir sveiką patiekalą jūsų augintiniui. Tinka suaugusiems šunims, nepriklausomai nuo veislės ir dydžio (2-80 kg), turintiems specifinių mitybos poreikių.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildomos savybės | Bendra sveikata |
| Augintinio amžiaus etapas | Suaugęs |
| Be konservantų | Taip |
| Be sojos | Nėra duomenų |
| Kategorija | Šunims |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Be glitimo | Taip |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
| Veislės dydis | Visų dydžių (2 - 80 kg) |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Augintinio maisto skonis | Jautiena |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Skanėsto tipas | Natūralus, Kramtomas |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Svoris | 500 g |
| Augintinio specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
Mitybos faktai |
|
| Drėgmės kiekis | 10,1% |
| Žaliavos pelenai | 3,4% |
| Žaliavos skaidulos | 1,2% |
| Riebalų kiekis | 21,5% |
| Baltymai | 56,9% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …