Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Brit Care Šuo Lašiša skanėstas yra kietos formos, skirtas visoms šunų veislėms ir dydžiams. Jis pasižymi beglutine, be cukraus ir be konservantų formule, pagaminta su lašišos skoniu ir vabzdžiais kaip pagrindinėmis sudedamosiomis dalimis.
Savybės |
|
|---|---|
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80 kg) |
| Augintinio gyvenimo etapas | Visi |
| Beglutenis | Taip |
| Augintinio maisto skonis | Lašiša |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Svoris | 200 g |
| Specialūs augintinio poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Aukštis augintinio | Suaugęs |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Be dirbtinių priedų | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Be konservantų | Taip |
| Pagrindinis skonis | Vabzdžiai, žuvis |
| Serija | BRIT Care, BRIT Insect |
| Papildomos savybės | Maisto hipersensitivumas, bendra sveikata |
| Skanėsto tipas | Funkcionalus, mokymui, sausainiai |
| Svorio diapazonas | 201 g - 499 g |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris, būti aktyviam su savo augintiniu |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
Maistinė informacija |
|
| Fosforas | 0,7% |
| Baltymai | 27% |
| Kalcis | 1,1% |
| Žaliavos skaidulos | 3% |
| Riebalų kiekis | 12% |
| Žaliava | 6,5% |
| Drėgmės kiekis | 10% |
TOP susijusios paieškos
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …