Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
SYTA MICHA treniruokliai su aviena yra funkciniai, treniruočių skanėstai, skirti šunims, turintiems alergijų. Jie be grūdų ir pagaminti su pagrindiniu avienos skoniu.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Veislės dydis | Vidutinė veislė 10 - 25 kg, Didelė veislė 25 - 45 kg, Maža veislė 5 - 10 kg |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Pagrindinis skonis | Aviena |
| Papildomos savybės | Be grūdų, Treniruotė |
| Skanėsto tipas | Funkcinis, Treniruotė, Hipoalerginis |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris, Aktyvus laikas su augintiniu, Vasara su augintiniu |
| Kategorija | Šunims |
| Augintinio gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Svoris | 80 g |
| Be cukraus | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Augintinio maisto skonis | Aviena |
| Be glitimo | Taip |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Be konservantų | Taip |
| Specifinės augintinio poreikiai | Alerginis |
| Be sojos | Taip |
| Veislės dydis | Visi dydžiai (2 - 80 kg) |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
Maistingumo faktai |
|
| Šiurkščios skaidulos | 0.6% |
| Baltymai | 47,8% |
| Šiurkšti pelenų dalis | 11% |
| Drėgmės kiekis | 9.5% |
| Riebalų kiekis | 29,7% |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …