Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Hilton 80g yra skanėstas šunims, skirtas suaugusiems šunims bet kurios veislės, puikiai tinkantis mokymui ir bendrai sveikatai palaikyti.
Savybės |
|
|---|---|
| Šuns veislė | Bet kuri veislė |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Naminių gyvūnų gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Naminių gyvūnų maisto skonis | Antis |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Svoris | 80 g |
| Be sojos | Taip |
| Be konservantų | Taip |
| Naminių gyvūnų specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Be cukraus | Taip |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80 kg) |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Be glitimo | Taip |
| Papildomos savybės | Mokymui, Bendra sveikata, Be glitimo, Dantų |
| Skanėsto tipas | Hipoalerginis, Mokymui, Dantų, Sausainiai |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Pagrindinis skonis | Antis |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Kategorija | Šunims |
Mitybos faktai |
|
| Baltymai | 45% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 5% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 1% |
| Riebalų kiekis | 2,5% |
| Drėgmės kiekis | 18% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …