| 8 geriausi |
| Gaminio išmatavimai (a x p x g) | 848x598x590 mm |
| Apsauga nuo vandens su garantija - aquastop | Ne |
| Maksimali talpa kilogramais skalbimo / džiovinimo ciklu | 6,0 |
| Maksimali talpa kilogramais skalbimo ciklu | 10,5 |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas | 70 db(a) re 1pw |
| Taip |
| Prijungti prietaisai su home connect | Ne |
| Bendras |
| Pagrindinė produkto spalva | Balta |
| Būgno struktūra | Wavedrum būgnas |
| Maksimali talpa kilogramais skalbimo ciklu | 10,5 |
| Maksimali talpa kilogramais skalbimo / džiovinimo ciklu | 6,0 |
| Valdymo nustatymo ir signalizavimo įtaisų tipas | Lcd mygtukas |
| Programų sąrašas | Vilnos ir skalbimo rankomis programa papildomos programos lengvai prižiūrimi audiniai programa balti/spalvoti skalbiniai jautrių audinių programa |
| Papildomos naudojimo galimybės | Vandens išpylimas / gręžimas hygienecare mišrūs itin greita 15' automatinis dėmių valymas vienas skalavimas speedperfect atsargus džiovinimas plovimas ir džiovinimas 60 mytime dry lengvas lygintuvas intensyvus džiovinimas atšviežinimas pirminis skalbimas |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | D |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas | 70 db(a) re 1pw |
| Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasė | A |
| Vandens apsaugos sistema | Daugk. apsauga nuo vand.nutek. |
| Vandens suvartojimas „eco“ programa litrais per darbo ciklą | 52 l |
| Viso skalbimo ir džiovinimo ciklo vandens suvartojimas litrais per darbo ciklą | 82 l |
| Dydis ir svoris |
| Gaminio išmatavimai (a x p x g) | 848x598x590 mm |
| Gylis, esant durelėms atidarytoms 90° | 1072 mm |
| Būgno talpa | 65 l |
| Aukštis su viršutiniu padėklu | Mm |
| Maksimalus reguliuojamų kojelių aukštis | 12 mm |
| Svoris neto | 79,3 kg |
| Elektros laido ilgis | 210,0 cm |
| Komfortas |
| Išmanusis dozavimas su i-dos | Ne |
| Taip |
| Skaitmeninis atgalinio laiko skaičiavimo indikatorius | Taip |
| Eigos indikatorius | Led diodai |
| Daugiau vandens | Ne |
| Ne |
| Taip |
| Laiko atidėjimo funkcija | Taip |
| Vidaus apšvietimas | Ne |
| Itin tylus - ecosilence drive | Taip |
| Ypač švelnus džiovinimas su autodry | Taip |
| Geležies pagalba iron assist | Taip |
| Raukšlių šalinimas garais | Taip |
| Drėgmės stebėjimo sistema | Autodry pasirenkama pagal laiką |
| Reguliuojama džiovinimo temperatūra | Taip |
| Perdozavimo rodymas | Taip |
| Greičio parinktys |
| Vario speed | Taip |
| Speed perfect | Taip |
| Super15 programa | Taip |
| Išskalbti ir išdžiovinti per 60 min. | Taip |
| Išskalbti ir išdžiovinti per 45 min | Ne |
| Greitas džiovinimas | Ne |
| Programos |
| Higienos priežiūros programa | Taip |
| Programa allergy plus | Ne |
| Taip |
| Marškinių / palaidinių programa | Ne |
| Švelnių ir šilko skalbinių programa | Taip |
| Vilnos gaminiams programa | Taip |
| Pūkiniams gaminiams programa | Ne |
| Lauko programa | Ne |
| Plovimas šaltame vandenyje | Taip |
| Daugiau vandens | Ne |
| Sporto reikmenų programa | Ne |
| Ryšys |
| Prijungti prietaisai su home connect | Ne |
| Energijos suvartojimas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / įjungtas ekranas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / ekranas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo / tinklo režimu (kaip išjungti "wifi" modulį, rasite naudotojo vadove) | W |
| Automatinio išjungimo laikas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo režimas / ekranas įjungtas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo / ekrano išjungimas | Min |
| Automatinio budėjimo / tinklo laikas | Min |
| Saugumas |
| Balanso kontrolė | Taip |
| Putų kiekio kontrolė | Taip |
| Vandens apsaugos sistema | Daugk. apsauga nuo vand.nutek. |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | WNG2540LSN |