Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Technical details | |
| Bendras svoris | 68.00 kg |
| Grynas (neto) svoris | 66.00 kg |
| Gamintojas | Gorenje |
| Modelio pavadinimas | Fn619eew5 |
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas per metus | 247 kwh |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 v |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 hz |
| Efektyvumas | |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38 db |
| Bendra talpa neto | 280 l |
| Įvertinimas žvaigždutėmis | 4 |
| Bešerkšnė sistema | Taip |
| Garsumo klasė | C |
| Gaminio tipas | Free standing |
| Ekranas | |
| Ekranas | Ne |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Balta |
| Tipas | Upright |
| Šaldiklio lentynų/stalčių skaičius | 7 |
| Valdymo tipas | Elektroninė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 59.5 cm |
| Aukštis | 185 cm |
| Gylis | 66.3 cm |
| Ergonomija | |
| Reguliuojama kojelė | Taip |
| Modelio pavadinimas | 740887 |